Ostrov Ile aux Cerfs

Ile aux Cerfs

turistika

scenérie

Průzračná voda a bílé pláže jako z pohlednice - dokonalý tropický ostrov a oblíbená destinace jednodenních výletů turistů i Mauricijců. Ile aux Cerfs (v překladu Jelení ostrov - původně obydlen jeleny) je vzdálen jen několikaminutovou jízdou člunem od východního pobřeží Mauricia a užijete si na něm šnorchlování, vodní sporty i golf.

Ostrov Ile aux Cerfs
Ostrov Ile aux Cerfs

Jak se dostat na Ile aux Cerfs

Tento ostrov leží poměrně blízko východního pobřeží. Pokud se nacházíte ve východní nebo jihovýchodní části ostrova, cesta lodí je jednoduchá a krátká. Mimo organizované jednodenní výlety se na ostrov dostanete lodí z městečka Trou d’Eau Douce, která vyplouvá pravidelně od 9:00. Některé z hotelů v bezprostředním okolí Ile aux Cerfs nabízejí odvoz na ostrov v ceně ubytování (např. hotel Tropical Attitude).
Pokud je vaše ubytování v jiné části ostrova, zkuste organizovaný denní výlet lodí nebo katamaránem, který v ceně obvykle zahrnuje i oběd. Rádi vám ho zajistíme.

Ostrov Ile aux Cerfs

NÁŠ TIP

Ile aux Cerfs je velmi oblíbeným výletním místem Mauricijců. Pro výlet proto raději volte všední dny místo víkendů nebo státních svátků.

Obraťte se na nás

Karolína Nedvědová
specialista na Mauricius a Réunion

+420 773 945 298
+420 228 225 923
mauricius@ckgo2.cz

 
Ostrov Ile aux Cerfs

Proč jet na Ile aux Cerfs

V překladu Jelení ostrov, Ile aux Cerfs je obklopen těmi nejbělejšími plážemi. Zaplavete si zde v nádherné laguně nebo se zabavíte nespočetným množstvím vodních atrakcí. Korálový útes je skvělý k pozorování podmořského života a ostrov samotný je bohatý na vegetaci. A pokud by vás vodní aktivity nudily, v tropickém ráji si můžete zahrát i golf - je zde vybudované 18jamkové golfové hřiště.