Outdoorové sporty na Réunionu

Outdoorové sporty a aktivity

turistika

scenérie

Ve srovnání se sousedním odpočinkovým Mauriciem je Réunion rájem outdoorových sportů a aktivit. Vděčí za to bohaté horské přírodě plné řek, vodopádů a dech beroucích scenérií. Preferujete-li aktivity ve vzduchu, ve vodě nebo na souši, na Réunionu si určitě najdete něco pro sebe.

Outdoorové sporty na Réunionu
Outdoorové sporty na Réunionu

Paragliding

Réunion je hodnocen jako jedno z nejlepších míst pro tento adrenalinový sport. Můžou za to velmi dobré a stabilní povětrnostní podmínky pro let. Každoročně se zde proto koná i závod Světového poháru v tomto sportu. Nejvhodnějším místem pro turistický tandemový paragliding je Les Colimacons poblíž města St. Leu. Vystartujete z místa ve výšce 800 m nad hladinou moře a pak už si jen můžete užívat nádherný výhled na zeleň ostrova a vody Indického oceánu. Cena letu je do 100 eur v závislosti na jeho letu.

Outdoorové sporty na Réunionu

Lezení

Přírodní bohatství, které Réunion nabízí, je zárukou nekonečných možností k horskému lezení v úžasných scenériích. Od vysokých hor po školy lezení pro začátečníky, vybrat můžete to nejvhodnější pro každou úroveň a potřebu. Vzhledem k sopečnému původu ostrova jsou skály vulkanické.

Outdoorové sporty na Réunionu

Trekking na horském kole

Z vrcholků hor až na pobřeží - Réunion nabízí několik downhillových tras pro zkušenější jezdce. Podle svých preferencí si zvolíte jízdu lesem, loukami, polemi s cukrovou třtinou, nebo pobřeží. Výběr je opravdu široký.

Obraťte se na nás

Karolína Nedvědová
specialista na Mauricius a Réunion

+420 773 945 298
+420 228 225 923
mauricius@ckgo2.cz

 
Outdoorové sporty na Réunionu

Let helikoptérou nad ostrovem

Let helikoptérou nad věčně zeleným ostrovem Réunion je zážitkem na celý život. Vychutnejte si dechberoucí pohled na ostrov z ptačí perspektivy! V nabídce je několik typů vyhlídkových letů, které se liší „navštívenými“ místy a dobou trvání letu. Odlétá se z Saint-Gilles les Hauts nebo ze Saint Pierre. Vychutnejte si příjemný let pohodlnou helikoptérou nad jedním z nejkrásnějších ostrovů Indického oceánu!

Outdoorové sporty na Réunionu

Canyoning

Réunion je jako stvořený pro canyoning. Čeká Vás plavání v horských řekách, lezení, slaňování, skoky i skluzavky. Můžete vybírat z několika lokalit od hornaté oblasti v okolí města Cilaos až po divoké vody východu ostrova. Jednou z nejhezčích tras je Trou de Fer. Trasy jsou přístupné po celý rok, jejich kvalita ale závisí od sezony a tuto outdoorovou zábavu si můžou zažít jak začátečníci, tak zkušení. A základem je samozřejmě kvalita, bezpečnost a profesionalita nabízených průvodcovských služeb.

Outdoorové sporty na Réunionu

Golf na Réunionu

Pro fanoušky golfu Réunion nabízí dva 18jamkové a jeden 9jamkový okruh v tropickém prostředí ostrova. Ve výšce 600 metrů s panoramatickým výhledem na oceán vyrostl na východním pobřeží Golf Club du Colorado. Na jihu zkuste Bourbon Golf Club obklopený stromy eukalyptu. A Bassin Bleu komplex je variantou hřiště na západním pobřeží.