Svatby a svatební cesty Mauricius

Svatby a svatební cesty na ostrově Mauricius

Mauricius je jako stvořený pro svatbu nebo svatební cestu v ráji. Pokud sníte o svatbě na pláži nebo na katamaránu při západu slunce, na Mauriciu se vám tento sen splní. Díky skvělé úrovni hotelů i služeb je to opravdu vhodná destinace pro svatební zážitek, který vám zůstane na celý život. A skvělou zprávou je, že sňatek uzavřený na Mauriciu je platný i v ČR a SR.

Svatby a svatební cesty Mauricius
Svatby a svatební cesty Mauricius

Právoplatnost svatby na Mauriciu

Manželský sňatek uzavřený na Mauriciu je po provedení všech úředních úkonů právně platný i v České republice, co dělá Mauricius atraktivnější vůči destinacím jako např. Maledivy, kde jde jenom o obřad symbolický.

NÁŠ TIP

Pokud máte zájem o svatební obřad v konkrétním termínu, doporučujeme začít s plánováním minimálně půlroku dopředu obzvláště z důvodu vytíženosti hotelů. Zpravidla se v nich totiž koná jenom jedna svatba denně.

Svatby a svatební cesty Mauricius

Svatba a výběr hotelu

S ohledem na vysokou poptávku se svatbám věnují téměř všechny hotely, a proto je jejich výběr široký a závisí jen od vašich preferencí. Každý hotel má pro tyto příležitosti obvykle dedikovaný personál, který se vám bude plně věnovat tak, aby bylo vše dle vašich představ.

Obraťte se na nás

Karolína Nedvědová
specialista na Mauricius a Réunion

+420 773 779 905
+420 228 225 923
mauricius@ckgo2.cz

 
Svatby a svatební cesty Mauricius

Svatební cesty

Mauricius je velmi oblíbený i pro účel svatebních cest. Bude zde o vás opravdu dobře postaráno a většina hotelů obvykle poskytuje slevu pro nevěstu nebo jiné novomanželské balíčky. Rádi vám o nabídkách konkrétních hotelů poskytneme více informací.