Recenze Mauricius

Mauricius, Ambre Resort, červenec 2019

I my děkujeme za zajištění dovolené. Dovolená byla naprosto perfektní, zejména si považujeme toho, že vše bylo tak, jak bylo řečeno a domluveno, cesta tam i zpět bez problémů.
V hotelu nás hýčkali jak se dalo (jídlo, pití, servis), všichni vstřícní, usměvaví a s ničím nebyl problém.
Za nás jen pozitiva, hotel byl na super místě (krásný záliv, krásná pláž i moře, klid, soukromí), dále byl čistý, jídlo vynikající a to si myslím, že patříme mezi ty náročnější strávníky - zejména hodně ryb vč. chobotnic, kalamárů, to my milujeme.
Hotel Ambre můžete určitě doporučovat.
Blanka Havelcová

Mauricius, Coin de Mire, červenec 2019

Dovolená byla naprosto úžasná ve všech směrech. Vše fungovalo na jedničku, hotelové služby dokonalé, o krásách ostrova hovořit nemusím. Navíc nám přálo počasí. Syn s manželem si zaplavali spolu s delfíny i vorvani. Opravdu není, co vytknout.
Kam se vypravíme napřesrok netuším, pokud si vybereme některou z vámi nabízených destinací, určitě vás oslovíme.
Jeden malilinkatý tip pro zlepšení pohodlí - pan Miloš, když zařizuje klientům půjčení auta, by jim mohl stručně vysvětlit, jak se jezdí - především kruhové objezdy na dálnici - to bylo fakt dobrodružství, než jsme pochopili, jaká jsou pravidla :-). Jinak byl velmi milý a dal nám tipy, co stojí za to vidět. Děkujeme.
Přeji mnoho úspěchů a spokojených "neremcavých" klientů.
Kristýna Kubínová

Mauricius, Récif Attitude, červen 2019

Děkuji za zprávu i za zprostředkování krásné dovolené. Moc jsme si ji užili, líbil se nám jak samotný Mauricius, tak i prostředí hotelu a veškeré nabízené služby. Už uvažujeme o tom, že se příští rok vrátíme.
Nikola Volrábová

Mauricius, Ambre Resort & Spa, duben 2019

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za perfektní organizaci všeho potřebného k našemu zájezdu s golfem na Mauriciu.

Vše „klaplo“ tak, jak mělo a z dovolené si odvážíme opravdu krásné vzpomínky.

Načerpali jsme sílu, nemuseli jsme řešit žádné nejasnosti…kromě drobností, jako byl zničený kufr při příletu na Mauricius….. ale i to se vyřešilo velmi rychle a přímou finanční kompenzací na místě.

Co se týká samotného hotelu – je umístěn na krásném místě, personál hotelu je naprosto dokonalý, milý a vstřícný. Počasí vyšlo také skvěle. Veškeré transfery a předjednané golfové služby byly na jedničku.

Iva Synková

Mauricius, LUX* Le Morne + Dubaj, duben 2019

Dovolená se vydařila po všech stránkách, vše klaplo jak bylo domluveno včetně delegátky a výletu v Dubaji.

Vyšlo nám i počasí, v podstatě zapršelo jen v noci a nebo jen tak na svlažení. Krátce nemohu vytknout vůbec nic kromě délky letu, což samozřejmě nelze ovlivnit. Nicméně to rozdělení na polovinu je vlastně super.

Ostrov je to úžasný a jsme rádi, že jsme jej navštívili.

Děkujeme za vzornou přípravu a pokud v budoucnu zvolíme destinaci, kterou máte v nabídce, určitě se na Vás obrátíme.

Renata Bednářová

Mauricius, Riu Le Morne, duben 2019

S Go2 jsme cestovali poprvé a určitě ne naposledy.

Více osobní přístup ke klientovi a snaha pomoci byla velmi příjemná. Pozitivně hodnotím i cenu, která vycházela prakticky shodně, jako kdybychom hotel i letenky rezervovali na přímo. Celkově se nám na Mauriciu líbilo, Hotel Riu Le Morne je skvělý - služby, jídlo, krásná zahrada. Adults only by super volba! Znamenala klídek a pohodu ve všech restauracích i celém hotelu. Skvělá byla živá hudba v baru každý večer (mimo neděli). Bylo by prima Riu hotel navštívit i někde jinde.

Co se týká pláže, nejprve jsme byly zklamáni. Až později jsme pochopili, že hodně záleží na síle větru, velikosti vln a počasí obecně. Někdy je moře klidné, průzračně čisté a je možné i šnorchlovat, jindy je zakalené, barvou připomíná Lipno. Vzhledem k lokalitě vhodné pro Kite - surfing je jasné, že je s větrem nutno počítat. Klidnější je pláž veřejná od hotelu vpravo nebo před hotelem Lux, popř. ještě dál.

Byli jsme překvapeni poměrně častým deštěm nebo zataženou oblohou, na druhou stranu teplota vody v oceánu okolo 29 st. byla neuvěřitelná!

Delegátka Lenka z Connections byla moc příjemná a vstřícná. Informace ohledně výletů však byly někdy trochu zavádějící. Ceny výletů byly poměrně vysoké. Pěkná příroda, skvělé, že lze i něco vidět ať už na výletě, cestou taxi nebo po vlastní ose. Cestou zpět jsme v čekací době na další let stihli prohlídku Dubaje, což bylo prima. Do budoucna uvažujeme z vaší nabídky o kombinaci Sri Lanka - Maledivy. Popř. i něco jiného.

Ještě jednou moc děkujeme za vše a budeme se těšit na další cestu s Go2.

Markéta Veselá

Mauricius, Riu Le Morne, duben 2019

Dobrý den paní Matějčková,

děkuji za Váš zájem ohledně spokojenosti. V podstatě mám jenom pozitivní poznatky.

Služby pracovníků CK, tím myslím komunikaci s Vámi i s delegátkou na ostrově, byly dokonalé. Hodně mi i pomohlo, jak jste mi poslala ten překlad těch vstupních formulářů, asi bych úplně si nepřeložila všechny kolonky. Takhle to bylo bezpracné vyplnění. Oceňuji fakultativní výlet se slovenským průvodcem, ten jsme si také užili. S výběrem hotelu jsme byli spokojení, menší klidný hotel, usměvavý personál, který bez problémů stíhal obsluhovat a my jsme mohli v klidu relaxovat. Dostatek lehátek i na pláži i u bazénu. Všude bylo čisto.

Rodina Káňová

Mauricius, Ambre Resort & Spa, duben 2019

Dobrý den, paní Matějčková,

děkuji Vám velmi za přivítání a rádi bychom Vám poděkovali za úžasnou dovolenou.

Jsme rádi, že jsme si vybrali právě CK Go2, byla to super volba. Od začátku výběru dovolené až po návrat jste s námi komunikovala rychle, efektivně a k věci, čehož si moc vážíme. Jakýkoliv požadavek jste nám pomohla vyřešit a nic pro Vás nebyl problém. Pokud vezmu samotnou dovolenou, tak delegát Miloš byl velký sympaťák, pomohl nám s výběrem výletů a byl na příjmu po celou dobu, kdykoliv byla potřeba. Absolvovali jsme téměř každý druhý den nějaký výlet, všechno proběhlo vždy v pořádku, bez problému a byli jsme spokojení. Na přestupu v Amsterdamu jsme také vše zvládli vyřešit a ubytování dostali.

Celkově hodnotíme dovolenou velmi pozitivně, Mauricius je krásný ostrov a je toho tu spoustu k vidění. Určitě jsme ho nenavštívili naposledy. Příroda je opravdu úchvatná a hodně se nám líbil také Casela park.

Nela Exnerová

Mauricius (Paradis Beachcomber Hotel), Réunion (Le Nautile Beachfront Hotel), duben 2019

Dovolená byla ve všech směrech parádní.

Nemělo to jedinou chybu a moc chválím výběr hotelu na Réunionu :-) Byla to opravdu oáza klidu a pohody s krásnou pláži po našich náročných dnech v Réunion. horách. Samozřejmě i Mauricius byl nádherný včetně hotelu, ale to se dalo očekávat, tušila jsem do čeho jedeme :-) Moc jsme si to užili! Díky a mějte se hezky.

A někdy příště zase s GO2 vyrazíme.

Šiftařová a Kašing

Mauricius, hotel Ambre Resort & Spa 4*, březen 2019

Chtěla bych Vám poděkovat za výborný výběr dovolené na Mauriciu - Ambre Hotel & Spa. Nemám, co bych vytkla k této dovolené . Nádherný resort, úžasně čisté moře, pokoje taktéž. Prostě super dovolená.

Daniela a Martin Bílkovi

Mauricius, hotel Riu Creole 4*, únor 2019

Vše naprosto fantastické!!! Delegátka Lenka Potočná ze spolupracující agentury Connections rovněž naprosto fantastická!!! Zvažujeme návrat na Mauricius příští rok, do stejného hotelu. Petra Svozílková

Mauricius, Ambre Resort & Spa 4*, únor 2019

Dovolená proběhla bez problémů. Resort byl na vysoké úrovni, služby skvělé a ta kuchyně! Byli jsme i na 3 výletech, i ty proběhly v pořádku a dověděli jsme se o ostrově spoustu informací. Nakonec se nám vyhnul i cyklon, takže spokojenost.

Jaroslav Dostál

Mauricius, Ambre Resort & Spa 4*, únor 2019

Dovolená byla jedním slovem "skvělá". Resort absolutně bez chyby, ať už ubytování - které jsme dostali lepší, než jsme si objednali, nebo jídlo, obsluha, večerní programy, bazén a oceán. I v Dubaji vše klaplo, noční prohlídku jsme si užili. Jedině snad to, že jsme celá skupina nebyli ubytování všichni společně na jednom místě. Ale i to jsme zvládli bez problémů. Takže Vám ještě jednou děkujeme za skvělé služby, nabídky Vaší CK nám chodí na e-maily, tak třeba ještě příště na další exotické dovolené s Vámi.

Jan Drmola

Mauricius, Sofitel L´Imeperial Resort & Spa 5*, únor 2019

Na Mauriciu se nám velmi líbilo, hotel byl perfektní, jakožto veškeré služby. Moc díky a určitě Vás budeme kontaktovat v případě další dovolené v exotických destinacích.

Eva Rowland

Mauricius, Shandrani Beachcomber Resort & Spa 5*, únor 2019

Dobrý den, vše bylo perfektní. Určitě jedna z nejhezčích dovolených. Vše perfektně klaplo. Děkujeme!

Milan Vágner

Mauricius, Ambre Resort & Spa 4*, leden 2019

Byli jsme se vším moc spokojeni a parádně jsme si to užili. Budeme všem doporučovat!

Karla Jakubeková

Mauricius, Ambre Resort & Spa 4*, leden 2019

Tak naši dovolenou hodnotíme mezi jednu z nejlepších destinací. Máme projeto hodně, ale dost dělá to, že je tam český delegát i na zájezdy. Jídlo skvělé, opravdu se dalo dobře vybrat, i víno dobré. Personál usměvavý a kamarádský. Pláž trochu zklamání, ale vysvětlili nám, že to zavinil cyklon. Vše proběhlo dobře.

Jaroslav Šlichta

Mauricius, Ambre Resort & Spa 4*, leden 2019

Jezdíme na dovolenou s vícero CK, ale v případě exotiky si Vaše cestovní kancelář drží vysoký standard z pohledu cena/kvalita. Ve spoustě destinací, na které se specializujete, jsme již byli. Když mi od GO2 přijde do mailu nějaká novinka,¨tak jsem vždy zvědav, co nově otvíráte za destinaci. Z Vaší aktuální nabídky se nám jeví jako zajímavá Australie a spol. Pokud budete otvírat Střední a Jižní Ameriku nebo nějakou zajímavou destinaci v Africe, tak nás to bude určitě zajímat. Ještě jednou děkujeme do Vaše služby a těšíme se zase někdy na spolupráci.

Jiří Kratochvíl

Mauricius, Ambre Resort & Spa 4*, listopad 2018

Dovolená se nám líbila a proběhla bez zádrhelů. Pokud jde o hotel, personál je velmi vstřícný a pohodový. I když jsme na hotel dorazili velmi brzy a poslední den naopak odjížděli až večer, mohli jsme bez problémů čerpat služby all inclusive doslova od první do poslední chvíle. Měli jsme garantovaný pokoj s výhledem na moře, nejprve nám dali pokoj s výhledem na husté křoví, ale vcelku rychle jsme vykomunikovali výměnu. Pokoje jsou příjemné, dostačující, čisté. Denní úklid celkem bez problémů, když člověk není detailista... ;-) Pláž příjemná, ale daleko, daleko do moře mělko. Stačí se však kousek vzdálit od resortu, kde je hloubka k plavání příhodnější. Nedaleko resortu jsou veřejné pláže, kde místní piknikují, užívají si s celými rodinami podvečerní klid, je zážitek to vidět. Jídlo na hotelu vynikající, několikrát v týdnu tématické večeře, například čínský večer byl gurmánský zážitek. Víno v rámci all inclusive dobré, rozlévané ze sedmiček, jihoafrické. Zdarma je také škála vodních sportů (nemotorových) - kajaky, šlapadla... Výlet se slovenskou delegátkou Renátou byl prima, program nabitý a cestou spousta zajímavostí o Mauriciu.

Renata Štěpařová

Mauricius, Ambre Resort & Spa 4*, prosinec 2018

Jedním slovem - bylo to nádherné! Moc se nám na hotelu Ambre líbilo, příjezd, ubytování, služby, jídlo, vše super. A hlavně pohodové atmosféra, ne že bych neměla ráda děti, ale opravdu jsme si odpočinuli a všude panovala úžasná atmosféra. Pan Miloš nás seznámil se vším a transfer a odlet opět v pohodě. Děkujeme za toto doporučení a uvažujeme, že bychom příští konec roku opět tam zavítali.

Dana Douděrová

Mauricius, Riu Le Morne 4*, listopad 2018

Děkuji za zprostředkování zájezdu. Vše proběhlo, jak mělo, organizačně jsme byli velice spokojeni. Pobyt byl super, hotel, místo i jídlo také. Stejně tak delegát. Ještě jednou moc děkujeme.

Michal Kučera

Mauricius, Merville Beach 3*, listopad 2018

Dovolená byla úžasná. Doprava a transfer do hotelu a zpět bez problémů, vše navazovalo a zapadalo přesně do puntíků. Na Mauriciu lidé nachystaní vždy přesně včas, a i když mluvíme špatně anglicky, snažili se nám vyjít vstříc a byli velice milí. Delegáta pana Miloše jsme moc nepotřebovali, jen jsme s ním měli informační schůzku a výlet, nemáme co vytknout. Co se týká hotelu: Personál velice vstřícný a usměvavý, jídlo výborné (uvítali jsme měněnou večeři, co den, to jiná kuchyně), co se týká úklidu a čistoty, tak nás překvapil úklid denně. Malé vytknutí - šváby v hotelu, o které se však personál postaral… Celkové hodnocení: máme nádherné zážitky a mohu Vás jen doporučit.

Jolana Kuthanová

Mauricius, Riu Creole 4*, listopad 2018

Moc Vám děkujeme za organizaci naší dovolené, vše bylo skvěle připraveno a fungovalo do posledních detailů. Ostrov jako takový nás nadchnul, je to opravdu ráj, z exotiky, kterou jsme doposud navštívili jednoznačně nejkrásnější (Thajsko, Dominikánská republika). S Vaším delegátem jsme se vydali na výlet do vnitrozemí, od hotelu jsme vyjeli plavat s delfíny a šnorchlovat, skvělý byl také výlet, který jsme si udělali samy taxíkem do Port Louis nebo výstup na horu Le Morne Brabant, kterou bychom doporučili každému, kdo v této oblasti bydlí, výhledy tam jsou překrásné. Hotel byl velice pěkný, čistý, ochotný a milý personál, jídlo výborné a široký výběr, pokoj také hezký, prostorný a čistý. Jediné, co nás trošku překvapilo byla pláž, opravdu byly nezbytné boty do vody, bylo tam velké množství úlomků korálů a také vyplavené trávy, ale s botami do vody žádný problém a voda krásně čistá. Takže ještě jednou velké díky, byla to nádherná dovolená.

Veronika Stárková

Mauricius, Heritage Awali Golf & Spa Resort 5*, listopad 2018

Co se týče dovolené, byli jsme ve všem moc spokojeni a nadšeni. Úžasný let, pokaždé na nás na letišti nebo v hotelu čekal domluvený odvoz, vzorně nachystané cedulky, nikde jsme na nic nemuseli čekat nebo něco (někoho) hledat. Organizačně všechno perfektní. Znova moc děkuji za doporučení resortu Heritage Awali, který je naprosto skvělý, krásný, výborné jídlo, služby, nádherná pláž, moře, prostě DOKONALÉ. Celkově to byla pohodová a moc krásná dovolená, kterou bych si hned dala znova :))

Christina Daková

Mauricius (hotel La Pirogue Resort & Spa 4*)+ Réunion (hotel Relais de l'Hermitage), říjen 2018

Co se týče naší cesty, tak vše dopadlo na 1 a bylo podle plánu. Delegátka na Réunionu byla velmi příjemná a dala nám zajímavé tipy k cestám po ostrově. Hotel byl také v dobré lokalitě vzhledem k výletům. A Mauricius? Pecka, hotel úžasný, personál neskutečně ochotný (nenuceně), honeymoon balíček připraven opravdu precizně. Celkově mohu říct, že jako svatební cestu jsme si vybrali dobře a to co do lokality, tak i Vámi poskytnutého servisu. Ještě jednou děkujeme za poskytnutý servis a zajištění dovolené

Jakub Sekula

Mauricius, Recif Attitude Hotel 3*, září 2018

Svatební cesta na Mauriciu byla ta nejlepší dovolená, jakou jsme zatím zažili. Connections, tedy jejich pracovník Milan, poskytl perfektní informace a další možnosti vyžití. Hotel byl v pořádku a personál hotelu skvělý a ochotný. Moc děkujeme za tuto možnost a zprostředkování a už teď se těšíme na další cestu na Mauricius.

Anna Klimešová

Mauricius, Veranda Pointe aux Biches 4*, červenec 2018

Všechno klaplo, delegát Miloš byl skvělý. Zaplatili jsme si výlet na delfíny a velryby a měli jsme štěstí na oboje! Na 2 dny jsme si pronajali taxi a viděli vše, co jsme vidět chtěli. Cestovali jsme i místními autobusy, takže každý den výlet. Jen počasí nic moc, pršelo každý den, ale byly to jen krátké přeháňky. Bylo celkem chladno, voda studená, ale jinak super, organizace skvělá. Ještě jednou děkuji a zase někdy :-)

Hana Milosavljevičová

Mauricius, Sugar Beach Golf & Spa Resort 5*, březen 2018

Moc jsme si dovolenou užili! Jsem ráda, že jsem dala na Vaše doporučení. Hotel Sugar Beach je velmi pěkný, pláž krásná, jídlo báječné. Servis paní delegátky byl senzační, výlety, které pro nás zorganizovala, byly úžasné. Na letištích vše klapalo, ocenili jsme krátké přestupní pauzy. Celkově 5 hvězdiček z pěti.

Hana Svátková

Mauricius, hotel Riu Le Morne 4*, 2018

Dobrý den paní Cerhová, paní Matějčková mě informovala, že se mě budete po zájezdu dotazovat na postřehy a velice to oceňuji. Musím říci, že všechny služby, resp. vše bylo na velmi vysoké úrovni a bez nějaké chyby! Po příletu transfer proběhl perfektně, včetně odnosu zavazadel. > Řidič nám předem ukázal na mapě kde máme hotel a během cesty upozorňoval na zajímavá místa. Na recepci hotelu proběhl velice rychlý a jednoduchý check-in. Pokoj uklizený, perfektní, není co vytknout. Poskytnuté služby v hotelu Riu Le Morne - vynikající, včetně personálu, stravování, bazénu,moře a prostředí Delegátka Lenka nás seznámila s výlety a celým prostředím na Mauriciu a využili jsme dva výlety. Velká pochvala. Taktéž transfer při odjezdu - bezchybný. Letecká společnost Emirates - na jedničku. Celkově jsme byli opravdu nadšeni z celého pobytu na ostrově Mauricius na čem máte velkou zásluhu a celý pobyt jsme si opravdu k naší spokojenosti užili. Velice rádi Vaše služby v budoucnu určitě využijeme S přáním hezkého dne a pozdrav i pro paní Matějčkovou. VN

Mauricius, Reunion, listopad 2017

Dobrý den, vrátili jsme se v pořádku, ale vůbec se nám domů nechtělo..Reunion je nádherný, moc jsme si to užili a určitě se tam vrátíme. Tím, že jsme poměrně aktivnější pár a neumíme jenom tak ležet v lehátkách, tak Mauritius nás sice nadchnul krásným areálem a ubytováním, ale chyběla nám tam možnost dojít pěšky někam do města a užít si jejich obyčejný život. Trošku jsme se nudili, tak jsme si aspoň jeden zaplatili výlet lodí na delfíny, s obědem a potápěním, který nám doporučila Vaše delegátka Lenka. To bylo moc fajn… kluci na lodi byli milí a zábavní. Myslím, že celá dovolená stála za to. Moc děkujeme za zprostředkování a výborné zorganizování. Všechno klaplo, jak mělo. Nikde jsme neměli žádný problém s ubytováním, na všech místech o nás věděli a nemuseli jsme dodatečně nic řešit. Přeji pěkný den a už dopředu i hezké a klidné prožití vánočních svátků. Jana Musilová