Ubytování Mauricius

Ubytování na Mauriciu

Kromě krásné přírody a pohostinnosti místních lidí je jedním z hlavních turistických lákadel Mauricia vysoká kvalita hoteliérských služeb. Ostrov je opravdu proslulý vysokou úrovní hotelového ubytování a díky tomu už získal i v oboru turizmu mnoho ocenění. Na Mauriciu je celkově 117 hotelů, z nichž 80% patří do kategorie 4* nebo 5*, standard je zde proto opravdu vysoký a daná kategorie hotelu vždy odpovídá požadované úrovni. O kvalitu ubytování proto opravdu nemusíte mít starost.

Ubytování Mauricius
Ubytování Mauricius

Jaké jsou typy ubytování na Mauriciu

Nejvhodnějším typem ubytování na Mauriciu jsou hotely (3*-5*). Penziony nebo ubytování typu guesthouse zde téměř nenajdete, nebo jejich kvalita nemusí být dostačující. Pro vetší skupiny může být zajímavé i ubytování v soukromých vilách, o kterém Vám rádi poskytneme další informace.

Ubytování Mauricius

Možnosti stravování

Pro většinu mauricijských hotelů je standardem ubytování s polpenzí nebo all inclusive. Pouze snídaně je možná v některých z hotelů, obecně ale doporučujeme zvolit stravování formou polpenze, jelikož se většina hotelů nenachází v bezprostřední blízkosti restaurací nebo obchodů a polpenze je proto logisticky i finančně výhodnější. Nemusíte se bát jednotvárnosti hotelového jídla, většina hotelů nabízí tematické večeře, které každý den mění.

Ubytování Mauricius

Jakou lokalitu zvolit

Kvůli stabilnějšímu počasí v průběhu celého roku je nejoblíbenější západní pobřěží Mauricia (např. část Wolmar v blízkosti Flic-en-Flac). Pokud máte v oblibě živější okolí a rádi večer navštívíte rušnější místní bar nebo restauraci, směrujte svůj výběr na sever ostrova (Grand Baie). Východní pobřeží není tak hustě obydlené a je vhodné pro dovolenou jenom v období mauricijského léta (naše zima). V divoké přírodě na jihu ostrova zas najdete spíše luxusní resorty, a to obzvláště na jihozápadním cípu pod horou Le Morne.

Obraťte se na nás

Karolína Nedvědová
specialista na Mauricius a Réunion

+420 773 779 905
+420 228 225 923
mauricius@ckgo2.cz

Ubytování Mauricius

Jaké ubytování nabízí CK Go2

CK Go2 nabízí ubytování od kategorie 3 hvězdiček a víc. Ubytování jsme osobně prověřili naposledy při návštěvě Mauricia v roce 2017, máme proto čerstvé informace přímo z destinace a kvalitu i čistotu okolí hotelu proto umíme zaručit.

NÁŠ TIP

Mauricius je velmi populární turistická destinace. Samotný ostrov je však poměrně malý a kapacita není neomezená. Je proto dobré myslet na rezervaci hotelu v dostatečném předstihu (ideálně 3-4 měsíce). Obzvlášť pokud jsou Vaše požadavky něčím specifické, nebo pokud máte zájem o dovolenou v hlavní sezoně či v období svátků a prázdnin.