o nás

cestovní kancelář

turistika

scenérie

památky

náboženství

město

V oblasti cestovního ruchu působíme od roku 2005. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia jsme aplikovali stejný koncept v našich dalších destinacích - Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko a Pacifik. Ve všech zemích, kde působíme, máme stálou kancelář s českým delegátem. Základem je kvalitní servis vycházející z detailní znalosti destinace - pracovníci české pobočky CK Go2 destinaci opravdu znají. A česky hovořící průvodci v destinaci dlouhodobě působí a proto jí opravdu znají.

cestovní kancelář Go2

“v cestování jsme našli radost, tak se ji snažíme předat dál”

Mauricius

Historie cestovní kanceláře Go2

CK Go2, s.r.o. funguje od roku 2005 na popud rostoucí poptávky po službách na míru. V současné době máme stálé zastoupení v  Mexiku, Srí Lance, Maledivách, Mauriciu, Japonsku, Austrálii, Novém Zélandu, Vietnamu a Indonésii pro české a slovenské turisty.

více
Mauricius
Mauricius

Pojištění proti úpadku a všeobecné podmínky

Cestovní kancelář Go2, s.r.o. - specialista na dovolenou na ostrově Mauricius a Reunion - má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny. Všeobecné podmínky Ck Go2 k náhledu.

více
Mauricius
Mauricius

Hodnoty společnosti

Naším cílem je poskytovat služby na základě individuálních požadavků a zájmů klienta. Ukážeme Vám ostrovy Mauricius a Reunion z perspektivy vnímavého a zúčastněného pozorovatele.

více
Mauricius
Mauricius

Škola v ráji, vzdělávání dětí

Od roku 2013 pomáháme realizovat vzdělávací programy pro děti v některých z našich destinací. V současnosti se jedná o školy na Lomboku a Srí Lance. Vítejte ve škole v ráji.

více
Mauricius
Mauricius

Zájezdy na míru

Doménou CK Go2 je zajišťování poznávacích a individuálních zájezdů na míru, při kterých připravujeme dovolené na klíč dle Vašich požadavků plnou aktivit, poznání a odpočinku.

více
Mauricius
Mauricius

Firemní zájezdy

Kromě individuálních zájezdů za exotikou se v CK Go2 dlouhodobě specializujeme na zájezdy pro firemní klientelu. Nabízíme programy pro firemní klientelu, pro zaměstnance nebo obchodní partnery.

více
Mauricius
Mauricius

Lidé v Go2

Představujeme celý realizační tým, který se stará o naše destinace. Tým Go2 je tvořen profesionály v oboru cestovního ruchu.

více
Mauricius