Lidé v Go2

Pavla
Janková

USA

garant destinace

Pavla je hlavním garantem programů a zájezdů do USA. V cestovním ruchu pracovala již při studiu a po jeho ukončení strávila půlroku v Austrálii. V roce 2003 se poprvé dostala do vytouženého New Yorku a na západ USA, kde ji uchvátila tamní příroda. Od té doby do USA vycestovala několikrát, miluje řízení nekonečnými americkými silnicemi, bezprostřednost Američanů a dobré jídlo. Na rodné Moravě si nadevše cení posezení s přáteli u dobrého vína a saunu.

Karolína
Matějčková

Mauricius a Vietnam

senior konzultant

Karolína v Go2 zajišťuje organizaci zájezdů na ostrov Mauricius a sousední Reunion. Ráda pro Vás naplánuje i kombinovanou návštěvu těchto dvou destinací dle Vašich požadavků a přání. Během svých cest navštívila mimo jiné celou řadu asijských zemí, které si oblíbila zejména díky přívětivým lidem a dobrému jídlu. Na Mauriciu se zamilovala do nádherných pláží, na Reunionu ji uchvátila divoká příroda a aktivní vyžití. Kromě destinace Mauricius zajišťuje také cesty do Vietnamu.

Ada
Tzoneva

Indonésie

garant destinace

Jako garant destinace Indonésie se stará hlavně o skupinové a individuální zakázky. Cestuje již od malička, kdy střídavě žila v Sofii a Praze, během studií na Filozofické fakultě UK žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Po studiích se vydala na svoji osudovou cestu, která ji zavedla až do exotické Indonésie. Společně se svojí rodinou se tam každoročně vrací, aby načerpala novou inspiraci, aktuální novinky a energii na další rok.

Veronika
Šmejkalová

Indonésie

senior konzultant

V CK Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Indonésie. Během studia v Maďarsku se cestování stalo její velkou zálibou. Po skončení vysoké školy zaměřené na cestovní ruch se rozhodla spojit svoji profesní kariéru s koníčkem. Bali a Indonésie ji očarovaly rozmanitostí krajiny, nedotčenou exotickou přírodou, vynikajícím jídlem, vřelým přístupem a přátelskou povahou místních lidí a úžasným šnorchlováním.

Veronika
Cerhová

vládkyně všech moří
V CK Go2 koordinuje všechny destinace a celý tým, který se stále rozšiřuje. Nabyté zkušenosti z pobytů v zahraničí uplatnila při přípravě programů do Austrálie, Pacifiku a Indonésie. Je držitelem certifikátu Australského specialisty pro Českou republiku od Tourism Australia. Austrálie ji uchvátila natolik, že se tam často vrací a stále má co objevovat. V Čechách je nejraději na chalupě u Českého Švýcarska.

Ivana
Hrbková

skupinové letenky

zájezdy do Mexika

Ivana má v Go2 na starosti chod kanceláře, pomáhá i s realizací zakázek do Mexika, Íránu a rezervacemi letenek. Je vášnivou cestovatelkou, nejvíce ji okouzlila Latinská Amerika a Blízký Východ, kam se stále ráda vrací. Ráda objevuje turisticky nepolíbená místa a jejím snem je ještě prozkoumat Střední Asii. Ivana žila v Mexiku, kde pracovala v cestovní kanceláři a starala se o opuštěná zvířata. Ráda vaří, jí, sportuje a setkává se s lidmi.

Michaela
Hanušová

Srí Lanka a Maledivy

garant destinací

Po několika měsících strávených na Srí Lance, kde ji uchvátila místní krajina, příjemní lidé, lahodné jídlo i nespoutaný oceán, se rozhodla pomoci zprostředkovávat poznávání této krásné země ostatním cestovatelům a v roce 2013 se připojila k týmu Go2. Jejím cílem je, abyste si ze Srí Lanky přivezli zážitky, na které budete dlouho vzpomínat.

Věra
Kusá

Srí Lanka

senior konzultant

Věru zastihnete jak v pražské kanceláři, tak na Srí Lance, kde průvodcuje zájezdy. Žije střídavě v Čechách a na Srí Lance, kam se poprvé dostala jako turistka. Místní kultura ji uchvátila a je to jeden z důvodů, proč se tam každoročně vrací. V Go2 připravuje a realizuje zájezdy na Srí Lanku a Maledivy. Snaží se propagovat Srí Lanku takovou, jaká je, a to lidé oceňují.

Nikola
Štěrbová

Vietnam

garant destinace

Doménou Nikoly jsou skupinové a individuální zájezdy šité na míru. V cestovním ruchu působí od roku 2010 jako průvodkyně, později začala pracovat v cestovní kanceláři. Vietnam poprvé poznala jako baťůžkářka v rámci velké cesty po Asii. Ráda by klientům Go2 zprostředkovala autentické zážitky, aby poznali i běžný život této pestré a nádherné země. Kromě cestování se zajímá o výuku cizích jazyků, vyučuje španělštinu a portugalštinu.

Petr
Musílek

Austrálie a Pacifik

garant destinací

Detailní znalost Austrálie a Pacifiku - to v Go2 čekejte od Petra. Jeho doménou jsou skupinové zájezdy, specializované uzavřené programy, servis ostatním českým CK i objevování nových destinací v Austrálii a Pacifiku. Mezi jeho aktivity patří také průvodcovská činnost, propagace cestování po Austrálii, garance knižního průvodce National Geographic o Austrálii, spolupracuje s Českým rozhlasem. Mimo Go2 létá na paraglidu, miluje sushi, single malt whisky a zlaté retrívry.

Radek
Dymeš

Japonsko

garant destinace

Jako garant destinace připravuje a realizuje zájezdy do Japonska. Do Země vycházejícího slunce se dostal po svých mnohaletých pobytech v zahraničí a Japonsko se mu nakonec stalo osudovým. Již od roku 2006 se i mimo Go2 pohybuje v cestovním ruchu, zná japonskou kulturu a Zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s japonskou kulturou a jeho tradicemi. Ve volném čase se věnuje cestování a lyžování.

Veronika
Hájková

Mexiko

garant destinace

Je v Go2 garantem Mexika a jižní Ameriky, stará se o incentivní cesty po světě. Pobývala jak ve Španělsku, tak v Portugalsku a tamní jazyky a kultura ji uchvátily natolik, že se jim začala naplno věnovat. Procestovala jižní Ameriku i Mexiko a nadchla ji jak kultura, gastronomie, tak původní kmeny a jejich tradice. Ráda však cestuje i do zemí “mimo svůj obor” - do Asie a Afriky, kde nejraději chodí po trzích a ochutnává místní speciality. Kromě přípravy zájezdů se věnuje tlumočení.

Aneta
Maříková

rezervace letenek
Jejím cílem je vyhledat vždy to nejvhodnější letecké spojení podle individuálních požadavků. Cestování se stalo její vášní a chtěla by procestovat Asii, Ameriku a jednou také Austrálii. Obor cestovní ruch vystudovala na vysoké škole a první pracovní zkušenosti v tomto oboru získala jako průvodkyně. Miluje létání nejen velkými dopravními, ale i menšími vyhlídkovými letadly a ultralighty. Pokud necestuje a nelétá, jezdí na koni a sportuje.

Marcel
Žitník

rozvoj společnosti

 

Zkušenosti v oblasti cestovního ruchu získal v australských cestovních kancelářích. Zde pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia jako servisní organizace pro české cestovní kanceláře. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a Austrálii. Jeho cílem je nabídnout autentické zážitky a zkušenosti, které vždy vychází z požadavků klientů.

Zuzana
Lebedová

Srí Lanka

konzultant

Zuzka v GO2 připravuje zájezdy na Srí Lanku a Maledivy. Vždy ráda cestovala a poznávala cizí země v Evropě i ve světě, nejvíce ji však svou přírodou, úžasnou atmosférou a památkami zaujala Srí Lanka. Připraví Vám program tak, abyste viděli jen to nejlepší a poradí Vám co neopomenout. Ve volném čase se baví fotografováním a bowlingem, díky kterému procestovala Evropu a navštívila i Ameriku.

Tereza
Vondrová

Austrálie

senior konzultant

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje kompletní  přípravu programů pro klienty, kteří se chystají navštívit  Austrálii, Nový Zéland a ostrovy Pacifiku. V australském Sydney pracovala a studovala tři roky a během této doby procestovala všechny tyto oblasti.  Své zkušenosti dokáže využít při plánování ideální dovolené dle specifických přání každého klienta.

Iveta
Dubcová

Vietnam

konzultant

V Go2 se s Ivetou setkáte při realizaci zájezdů do Vietnamu. Tyto země procestovala během studia v Austrálii. Na cestování si zamilovala poznávání místních kultur, lidí, jídla a přírody. Svůj volný čas nejraději tráví aktivně s přáteli a se svým psem v přírodě. Jejím přáním je, aby každá z Vašich cest byla nezapomenutelným zážitkem.

Monika
Meszarošová

CA SOLID-STAR Slovensko
V cestovním ruchu působí od roku 2008, kdy začala pracovat v cestovní agentuře. V roce 2011 si otevřela vlastní cestovní agenturu pro individuální klientelu CA SOLID-STAR, která se stala výhradním zastoupením společnosti Go2 na Slovensku. Její prioritou je maximální spokojenost klientů, samozřejmostí je připravit pro klienta nejvýhodnější nabídku podle zadaných kritérií.

Dominika
Šubová

konzultant
V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy pro klienty ze Slovenska. Hned po první návštěvě jí Srí Lanka uchvátila svou krásnou přírodou a dlouhou historií. Odvezla si spoustu zážitků, které dál předává svým klientům a chce, aby si z dovolené přivezli nezapomenutelné zážitky.

Nikola
Mačugová

hlavní zástupce Go2 na Slovensku
Je hlavní zástupkyní GO2 na Slovensku. Zároveň má na starosti prodej zájezdů na Slovensku a rovněž v České republice. Poznávání jiných zemí ji uchvátilo už dávno. Během studií pracovala v USA a ve Spojeném království, avšak rozhodla se vrátit a prostřednictvím GO2 připravuje zájezdy pro jiné. Taktéž se věnuje i tlumočení a překladům.

Martin
Slíva

Nový Zéland

specialista

Nový Zéland poprvé navštívil, procestoval a prochodil roku 2001, taktéž si poprvé vyzkoušel prùvodcování na NZ. Od roku 2004 žije na Novém Zélandu v regionu Southern Lakes. Byl zakladatelem a spoluvlastníkem CK True Travel. Po mnohaleté spolupráci s CK Go2 se stal Martin její součástí a novozélandskou základnou. Veškeré zkušenosti z více jak 15 let práce v novozélandském turismu a osobní znalost všech koutù NZ nyní sdílí s kolegy z pražské kanceláře Go2, připravuje jak skupinové zájezdy, tak individuální cesty šité na míru.

spolupracovníci v jednotlivých destinacích

Jana
Švejdová

Indonésie, průvodce
Do Indonésie začala jezdit před několika lety. Nejdříve na dovolenou s cestovní kanceláří Go2 a hned při první návštěvě věděla, že se sem bude chtít vrátit. Byla nadšená z místních lidí, přírody a exotické kuchyně. Před dvěma lety odešla z práce a odjela na Bali znova, tentokrát jako dobrovolník a učitelka angličtiny v místních školách na ostrově Lombok a na severu Bali. Volný čas nejraději tráví v přírodě objevováním krás okolních ostrovů Indonésie. Pokud je zrovna v Čechách, ráda zajde na sklenku dobrého vína s přáteli, do kina nebo koncert.

Gabriela
Charvátová

Indonésie, průvodce
Poté co procestovala půl světa se Gabriela usadila na Bali, které ji uchvátilo hned od první minuty. Žije tady už desátým rokem a volný čas tráví cestováním po Indonésii, věnuje se charitativním akcím a praktikováním reiki či jógy. Mluví plynně indonésky. Miluje přírodu, plavání, sjíždění řek, jógu a zvířata.

Andrea
Stárková

koordinátor vzdělávání, Škola v ráji
Andrea Stárková je spoluzakladatelkou občanského sdružení Škola v ráji, které působí na indonéském ostrově Lombok.  Již osm let tam tráví každou zimu a dlouhodobě se věnuje dobrovolnické práci ve škole a projektům na pomoc místním dětem a také přírodě (ekologická výchova).  Hlavním cílem sdružení je zpřístupnit místním dětem cestu ke vzdělání. Andrea miluje indonéskou kuchyni a tropické klima. V letní sezóně pracuje v Českém ráji, kde připravuje a realizuje ekologické výchovné programy pro děti ze Střediska ekologické výchovy Český ráj.

Ketut
Sukrawan

Indonésie, koordinace dopravy a místních řidičů
Ketut Sukrawan se narodil ve městě Singaraga na severu Bali. Spolu s ostatními řidiči se stará o bezproblémový chod Vaší cesty. V oboru pracuje již 12 let, zná každé zákoutí Bali a rád jezdí zkratkami a odbočuje z vyznačených cest a ukazuje cestujícím to pravé Bali. Volný čas věnuje svému synovi, kterého s ním často potkáte.

Rina
Renata

Indonésie, rezervace
Narodila se v Jakartě, ale už jako dítě žila v zahraničí se svým otcem, který pracoval v mezinárodní počítačové společnosti. Později se přestěhovala zpět do Indonésie. Zde pokračovala ve studiu a začala pracovat pro módní značku. Cestování a móda jsou její vášní dodnes. V roce 2006 se přestěhovala na krásné Bali, kde navrhuje a vyrábí kožené kabelky a cestuje po celé Indonésii. I přesto, že je původně z Indonésie, ji tato země neustále fascinuje a překvapuje.

Ali
Oran

Indonésie, programy na Sumatře
Aliho potkáte, pokud se s námi vydáte na indonéský ostrov Sumatra. Patří mezi nejzkušenější licencované průvodce v sumaterském pralese a aktivně se stará o její ochranu přírody, pralesa a ohrožených zvířat.

Marek
Wachtl

Austrálie, hlavní průvodce
Je jedním z nejzkušenějších průvodců v Austrálii. Po studiích získal bohaté zkušenosti nejen během příprav na olympijské hry v Sydney roku 2000, ale následně také při spolupráci s významnými cestovními kancelářemi z celého světa (Thomas Cook, ATS Pacific apod.). Má bohaté zkušenosti s cizojazyčnou klientelou a hovoří několika jazyky. V Austrálii žije trvale od roku 1999.

Jan
Drápela

Japonsko, hlavní průvodce
Japonsko poprvé navštívil v roce 2010 a od té doby se tam pravidelně vracel a objevoval nová místa. Je velkým obdivovatelem místních tradic a kulturního dědictví. Žije v Tokiu, kde se svou japonskou ženou nedávno založil rodinu. Vzhledem k jeho skoro dvoumetrové postavě ho v Japonsku rozhodně nepřehlédnete. Osm let žil v Austrálii, kde vystudoval cestovní ruch.

Marta
Kubíková

Mexiko, hlavní průvodce
Ráda poznává zejména méně turistické oblasti Mexika od Chiapasu po Mexico City a průvodcuje po celé Střední Americe. Má ráda historická města - jejich autentická zákoutí a ztracené uličky, guatemalský prales, indiány, ale ocení i krásné bělostné pláže Cancúnu a Mayské riviéry. Nemá ráda „chilli“ papričky a vůbec nic, co pálí - tedy kromě slunce.

Pepe
Lopez

Mexiko, koordinace dopravy a místních řidičů
Pepe Lopez se stará o koordinaci dopravy, výletů a okruhů v Mexiku. Señor Lopez je také autorizovaným průvodcem po Mexiku. Jeho 35 let zkušeností v cestovním ruchu jsou zárukou profesionálních služeb, individuálního přístupu ke klientovi a dokonalé znalosti místního prostředí. S nadšením s Vámi bude sdílet své mayské kořeny a kulturu tajemných civilizací.

Ruwan
Wijerathne

Srí Lanka, koordinace dopravy a místních průvodců
Ruwan pracuje jako hlavní koordinátor dopravy a našich místních průvodců na Srí Lance. Setkáte se s ním při poznávacích zájezdech s českým průvodcem. Ruwan také působí jako lektor pro ostatní průvodce. Všichni naši průvodci jsou akreditovaní místními orgány na Srí Lance. Velmi si zakládáme na pečlivém výběru místních spolupracovníků, kterých je v současné době 7.

Pavla
Tsuji

Japonsko, delegátka a rezervace
Japonsko si zamilovala díky knihám Haruki Murakamiho, které ji přivedly i ke studiu japonské filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po ukončení studií se vydala přes dobrovolnický program na workcampy zaměřující se na rozvoj v odlehlejších částech Japonska. Během následujícího roku se přestěhovala do Ósaky, kde nyní žije. Jakožto delegát je pro Vás během dovolené neustále k dispozici a také se stará o to, aby Vaše dovolená proběhla bez problémů. Mezi její koníčky patří cestování, přátelé, četba a různé pohybové aktivity.

Barbora
Sultanovová

Srí Lanka, rezervace a podpora
Barbora je na Srí Lanke ako doma. A to doslova, od roku 2014 žije na juhu ostrova medzi miestnymi. Vďaka úchvatnej prírode a usmievavým ľuďom sa Srí Lanka stala jej srdcovou záležitosťou hneď od prvej návštevy. Na Srí Lanke pôsobí ako delegátka a sprievodkyňa pre klientov Go2. S úsmevom vám ukáže to najlepšie zo Srí Lanky a priblíži vám bežný život a zvyklosti miestnych ludí. Zo všetkého najviac ju baví cestovanie, miluje prírodu a zvieratá. Vo voľnom čase sa venuje potápaniu, čítaniu kníh a štúdiu sinhálčiny.

Linda
Michnna

lektorka jógy
Linda se narodila ve znamení Lva, kterému vládne slunce. Možná právě proto miluje léto, sluneční paprsky a pohyb ve volné přírodě. Přes trenérku spinningu a fitness se dostala až k power józe. Její vzdělání a dlouholetá praxe lektorky jógy ji zavedla až k nám. S Go2 jezdí na zájezdy za poznáním Bali, Srí Lanky a Vietnamu ve spojení s jógou. Zajímá se o automatickou kresbu a numerologii.

Lucie
Pštrosová

Vietnam, hlavní průvodce
Lucie se po půlročním studiu ve Vietnamu rozhodla zůstat na neurčito. Zkušenosti v cestovním ruchu sbírala při práci v hotelech a při studiu. Vietnam ji doslova učaroval a stejné pocity se snaží předat všem klientům Go2. Jak sama říká, právě pohostinnost a srdečnost místních pro ni představuje ten pravý Vietnam.  A pokud zrovna nepracuje, najdete ji v pohodlí jejího druhého domova s partnerem. Ve svém volném čase také ráda cestuje po JV Asii, vaří a vzdělává se nejen v cizích jazycích.

Karin
Pešlová

lektorka jógy
Jógu objevila již v dětství, ale cvičit začala až v dospělosti. Nyní je to s přestávkami již 30 let. Je věčnou studentkou jógy a hledá v ní inspiraci pro každodenní život. Jógu učí od roku 2012 a poslední 2 roky na plný úvazek. Do současnosti má odučených přes tisíc hodin pro různé skupiny cvičenců od úplných začátečníků po pokročilejší a náročnější klienty. Každá praxe jógy je pro ni svátkem, sdílením a cestou k harmonii.

Peter
Korbuly

Japonsko, průvodce
V Japonsku žije více jak 22 let a je tak jedním z nejzkušenějších průvodců v zemi. Procestoval ji celou, zná perfektně kulturu, tradice a největší radost mu uděláte, když ho zasypete otázkami všeho druhu. Průvodcování mu je koníčkem a má bohaté zkušenosti i s cizojazyčnou klientelou.